Uhlsport

UHLSPORT | bkemp.cz      

Uhlsport je německá firma se sídlem v Balingenu vyrábějící sportovní vybavení zejména pro fotbal, basketbal a házenou. Vyrábí dresy, kopačky, rukavice, míče atd.

Společnost byla založena roku 1948 a zpočátku se zaměřovala na výrobu kožených kolíků pro kopačky. V roce 1953 začala vyrábět i podrážky pro výrobce sportovní obuvi. Následně se výrobní program rozšířil, např. o bandáže, fotbalové míče, brankářské rukavice atd. a firma nakonec byla schopná dodávat kompletní fotbalové vybavení. Od roku 2002 se etablovala i v dalších sportech, v házené (přes vlastní značku Kempa) a basketbalu (zde vlastní evropská distribuční práva pro amerického výrobce Spalding.

V roce 1998 prodala rodina Uhlů firmu obchodní skupině Daiss vedené Günterem Daissem.

Vize značky

uhlsport je hrdý na to, že se chová nezávisle a odmítá konvenční myšlení. Jsme značkou pro lidi, kteří myslí nezávisle a kteří mají hlubokou a silnou emocionální vazbu na fotbal. uhlsport je značka pro globální fotbalovou komunitu. Naše akce zosobňují tento postoj víc než kdykoliv předtím. Jsme hrdí na to, že myslíme nezávisle. Vždy se snažíme být nejblíže k našim zákazníkům, našim hráčům a našim obchodním partnerům. Blízkost k těmto partnerům je pro nás rozhodující.

Nezávislost a nezávislé myšlení

uhlsport dělá věci různě a je výkonnou značkou pro jednotlivce, kteří sdílejí tuto vizi. uhlsport je odvážná značka, která věří, že je lepší "žít den jako lev než celý život jako ovce".

Malá a hrdá

uhlsport není obří značka - a nikdy jí nechce být. Naše velikost nám umožňuje přístup a blízkost k naší komunitě zainteresovaných stran. Jsme značkou pro ty lidi, kteří se opravdu zajímají o fotbal.

Technologická, ekologická a společensky odpovědná

To jsou faktory, které definují fotbalovou značkou 21. století. Značka, která je konkurenceschopná, vyvíjí technologie z nějakého důvodu a je zároveň moderní a vědomá si dopadu na životní prostředí.

Proč FOTBAL?

V uhlsport.cz se zaměřujeme výhradně na fotbal. Den začíná a končí s fotbalem.