Akční sety a komplety za zvýhodněné ceny

Rozšířili jsme pro Vás kategorii Akční sety a komplety. V této kategorii naleznete již zkompletované sety pro tréninkové, ale i pro zápasové účely. V kategorii SADY DRESŮ PRO KLUBY  máte jedinečnou možnost využít již přednastavených zápasových fotbalových sad v počtu 15 ks, ale nevylučuje se odběr menšího, či většího počtu kompletů do sady .. v tomto případě lze využít také náš POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ, kdy náš obchodní specialista vypracuje nezávaznou nabídku dle Vašeho přání. Navíc jsme pro kluby připravili také možnost dokoupení sady stulpen, nebo jen zápasových trenek v počtu 15 ks. Všechny nabízené varianty jsou připraveny jak v dětských, tak pánských velikostech.

Dále máte možnost zakoupit také sady zápasových míčů v počtu 3ks, nebo tréninkových míčů v počtu 10ks. Ani zde nechybí zvýhodněná cena. 

Rozšířena byla také kategorie Brankářských fotbalových kompletů, kde můžete vybírat z mnoha barevných variant a také z mnoha možností složení kompletu, jako třeba s polstrovanými trenkami, s polstrovanými tepláky, nebo trenkami bez vycpávek společně se stulpnami.

Na své si přijdou také hráči, kteří mají možnost výběru z mnoha tréninkových kompletů, které se skládají z dresu, trenek a ponožek, nebo jen z kompletu trenek a stulpen.

Samozřejmě v nabídce nechybí také Naše reklamní balíčky.