Obuv pro volný čas Nike Air MAX

Image result for logo air max

V naší nabídce obchodu NETfotbal.cz najdeš širokou nabídku obuvi Nike Air Max pro volný čas nebo běh.

Využij této jedinečné nabídky kultovní obuvi Nike Air Max, kterou najdeš v naší kategorii pro volný čas.

 

PÁNSKÁ OBUV      DÁMSKÁ OBUV       DĚTSKÁ OBUV 

 

ABYCHOM NEZAPOMNĚLI NÁKUP U NÁS SE VYPLATÍ, PROTOŽE TI NA NÁKUP POSKYTUJEME 10% SLEVU 

( ušetříš až několik stovek )

 

Nike Air Max je série modelů tenisek od amerického výrobce obuvi Nike, který sídlí v Portlandu ve státě Oregon. Modelová řada byla poprvé uvedena v roce 1987 s modelem Air Max 1, který navrhl designér Tinker Hatfield. Ke stvoření prvních Air Max se jejich autor inspiroval budovou Pompidou, kterou viděl v Paříži. 

 

 V NAŠÍ NABÍDCE NAJDEŠ KOLEKCE NIKE AIR MAX

AIR MAX 2090

AIR MAX 270

AIR MAX 90

AIR MAX TRIAX

AIR MAX 720

AIR MAX EXCEE

AIR MAX 200

AIR MAX 98

AIR MAX Verona

AIR MAX 95

 

Modelová řada Air Max se vyznačuje výrazným společným znakem v podobě viditelného odpružení v oblasti paty. Odpružení spočívá ve vzduchovém vaku, který je napuštěn plynem pod vysokým tlakem a dokáže odolávat zatížení či nárazům tvořeným používáním tenisek. Během svého vývoje, který stále pokračuje, se design svršku obměňoval, ale jednotka Air Max zůstala stále viditelná.

Tenisky se staly populární v různých kulturách či subkulturách, zejména však v hip-hopu, tanci, ve včasných desátých letech 20. století začaly nabírat na popularitě i ve stylu oblékání, který se nazývá streetstyle. Během svého působení na trhu se spolu s modely jako Converse Chuck Taylor All Star nebo adidas Superstar staly jedněmi z nejikoničtějších tenisek současnosti

Série Air Max od značky Nike, to jsou boty pro muže, ženy i děti. Široká paleta různých modelů bot Nike Air Max, variací a barev zajistí, že každý si najde něco pro sebe. Nike Air Max prostě musíte mít!

 

JAK VYBRAT VELIKOST ? 

Nejlepší orientaci získáte podle délky stélky Vaší boty (nepokoušejte se ji měřit, nikdy se Vám to správně nepodaří), stačí se podívat na velikost u jakýchkoli Vašich bot, kde bude udána buď v CM nebo CHN. Ve velikostní tabulce si najděte délku stélky kterou máte na Vašich botách a podle níže uvedené velikostní tabulky vyberete odpovídající US velikost, kterou potřebujete. Například u bot znamená délka stélky 25 cm velikost US 7. U jiné značky může stejné délce odpovídat jiná US velikost z důvodu mírně odlišného značení

TAB 

TAB1

TAB2