Medicinbal Thera-Band 3kg

Kód: REHA-25861
Značka: Thera-Band
770 Kč / ks 636 Kč bez DPH
Skladem v Eshopu
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Thera-Band Medicinbal o průměru 11,4 cm v černé barvě s nejnižší možnou vahou z šesti dostupných 3 kg.Thera-Band Medicinbal je skvělou alternativou ke klasickým izotonickým činkám. Jde o univerzální cvičební pomůcku vhodnou například

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thera-Band Medicinbal o průměru 11,4 cm v černé barvě s nejnižší možnou vahou z šesti dostupných 3 kg.

Thera-Band Medicinbal je skvělou alternativou ke klasickým izotonickým činkám. Jde o univerzální cvičební pomůcku vhodnou například pro seniory s artritidou, či s limitovaným úchopem, dále pro každého, kdo chce postupně posílit, vytvarovat a vypracovat svaly na rukou. Medicinbal se skvěle hodí k balančnímu či stabilizačnímu tréninku.

Thera-Band Medicinbal se dobře drží a jeho unikátní náplň bez latexu zaručuje konstantní velikost závaží u všech šesti barev, díky čemuž lze předejít změně techniky či úchopu při zvyšování zátěže. Originální systém progresivního tréninku Thera-Band nabízí šest stupňů barevně odlišené zátěže a umožňuje plynulý přechod od nejnižší zátěže, která činí 0,5 kg až po tu nejvyšší, která je 3 kg.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik.  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Medicinbaly
Hmotnost: 2.987 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: