cosiMed masážní olej Ayurveda Kapha - 250 ml

Kód: REHA-30108
Značka: cosiMed
734 Kč / ks 607 Kč bez DPH
Skladem v Eshopu
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Každý Ayurvédský masážní olej cosiMed je určen pro jeden z typů životní energie. Ayurveda Kapha kombinuje všechny tři životní energie a je určen pro všechny typy.Tento masážní olej je namíchán podle starého učení Ayurveda, jenž

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý Ayurvédský masážní olej cosiMed je určen pro jeden z typů životní energie. Ayurveda Kapha kombinuje všechny tři životní energie a je určen pro všechny typy.

Tento masážní olej je namíchán podle starého učení Ayurveda, jenž znamená “životní moudrost” nebo “životní věda”. Je to systém tradičního indického lékařství praktikovaný i v jiných zemích jako systém alternativní a komplementární medicíny. Ájurvédští praktičtí lékaři používají ájurvédské bylinné preparáty a ájurvédské léčebné metody při lehkých onemocněních a chorobách. V západním světě se ájurvéda stala alternativním léčebným způsobem.

cosiMed masážní olej Ayurveda Kapha je balen do skleněných tmavých lahví, aby byla co nejdéle zachována jeho síla. Sluneční svit by mohl ovlivnit kvalitu tohoto produktu. Učení Ayurvedy není obyčejná masáž, jak je často vnímána. Nepoužívejte proto levné náhražky balené v plastu a pořiďte si pravý olej pro Ayurvedu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní oleje
Hmotnost: 0.785 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: