Volejte 601 365 365
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Provizní systém NETfotbal.cz (2015)

Provizní systém společnosti NETFOTBAL, s.r.o

provize@netfotbal.cz


REGISTRACE


Provizní systém pro členy projektu Team Partner Servis

Jednou ze součástí spolupráce je možnost prostřednictvím vašich webových stránek a členské základny vydělat peníze prostřednictvím provizního systému fotbalového obchodu NETfotbal.cz. Jako členům projektu TPS Vám nabízíme exklusivní podmínky pro získání provizí.

1. Výše a typ provize

Pro členy projektu TPS nabízíme 5% z celkové tržby zákazníka, včetně nákupů přes kartu FAČR ALIVE.

Důležité: pomocí technologie „cookies“ zákazník, který navštíví náš e-shop přes Vaše stránky Vám zůstává na stálo, tzn. aby se Vám započítala provize z prodeje i v budoucnu, nemusí již přes Vaše stránky, systém si pamatuje, že je to Váš zákazník.

Výsledky provizí jsou závislé na viditelnosti bannerů a jejich velikosti. Dalším faktorem je rozmanitost grafických bannerů, které zajišťujeme centrálně z našeho systému, tzn. nasadíte bannery a my pravidelně měníme obsah banneru dle sezóny a poptávky.

2. Jak zahájit spolupráci

Váš obchodní specialista Vám zašle přístupové údaje do systému, kde naleznete bannery a statistiky. Kódy bannerů pro lidi co se starají o Vaše stránky, Vám můžeme zaslat emailem. Tzn., stačí si vybrat formáty bannerů zkopírovat kód, který se vloží do vašich stránek na viditelné místo, a můžete začít vydělávat.

3. Jak a kdy vyplácíme provizi

Provize se může vyplácet, jak si budete přát, ale minimální částka k vyplacení je 300 Kč. Na základě statistik nebo pravidelných reportů zjistíte stav provize a pomocí Vašeho obchodního specialisty nebo zprávou na email provize@netfotbal.cz požádáte o proplacení nebo můžete nakoupit v našem obchodě, kde Vám provizi odečteme, jako bonus Vám přičteme 10% z celkové vydělané provize. 10 % bonus platí jen v případě nákupu v eshopu.

4. Vzájemná spokojenost

Cílem této spolupráce je upevnění vzájemného partnerství a hledat i jiné způsoby jak se podílet na rozvoji fotbalového prostředí, než jenom prodejem fotbalového vybavení Vašemu klubu. Naši obchodní specialisti budou analyzovat úspěšnost a případně modifikovat provizní systém tak, aby byl efektivní, včetně dalších možných formátů jako je mailing, víceúrovňové partnerství atd…

Další informace v podmínkách provizního systému.

Registrace

    

Přihlášení

 

NETFOTBAL, s.r.o., Daliborova 1497/22a, Praha 10, 102 00

Info@netfotbal.czobchod@netfotbal.cz, 601 365 365


obecne  
KATEGORIE
Zasílání novinek


logo FastCentrik e-shop, internetový obchod, tvorba eshopu
logo Vision Artist grafický design, webdesign, multimedia, dtp, kreativa
PROVOZUJE

Avanca s.r.o.
Trojická 1910/7
Praha 2, 128 00

Prodejna:

Milánská 413
Praha 10   109 00
PO - PÁ 9:00 - 17:00

Ukázat místo odběru na mapě

Přihlášení do speciálního ceníku -30%

OKZAVŘÍT
Přihlášení do GBC ceníku (validace karty Golden ball)

OKZAVŘÍT
JavaScript musí být povolen