Nová kolekce Neymar Silêncio SKLADEM

 

Silêncio

neymar 

Celá nabídka ZDE  

Neymarův návrat na trávník se nezadržitelně blíží a Nike se postaralo o to, aby se jednalo o stylový comeback. Vydává totiž devátou kolekci věnovanou brazilskému špílmachrovi, tentokrát s názvem Silêncio.

Od chvíle, kdy se stal nejdražším hráčem v historii, je pod neustálým tlakem. Všechny zraky se upírají jeho směrem. Přesto přidává jeden gól za druhým, sbírá vítězství jako na běžícím páse, a především neustále baví miliony fanoušků svými kouzly s míčem. Jak to dělá?

Moment, kdy pro Neymara utichne celý svět, moment naprostého vnitřního klidu. V tomto stavu Brazilec zdolává soupeře, rozhoduje utkání a předvádí svou kreativní, rychlou a jedinečnou hru.  A právě tyto okamžiky oslavuje jeho nová kolekce.

Design kopaček zaujme především černobílým svrškem s opakujícím se textem „Shhh“. Ten našel předlohu v tetování, které zdobí Neymarův ukazováček a jenom stvrzuje jeho důležitost. Fajfka Nike, nápis Neymar s korunkou na patě a další detaily pak svou červenou barvou dokonale ladí s domácím dresem Paris Saint-Germain, do nějž se hvězdný křídelník již brzy opět oblékne.

Z kolekce Silêncio doporučujeme :

K160885

K160871K160758K159562

 

K160743K160766K160742

Tabulka velikostí